Lexdraw transport

Nasz tabor jest nowoczesny, sprawny technicznie i zabezpieczony przez GPS


O nas

Zapewniając naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług, dążymy do nawiązania długotrwałej współpracy oraz zapewnienia komfortu psychicznego i zadowolenia. Wspólnie tworzymy rynek transportowy! Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa Państwa przesyłkom. Stosowane przez nas metody zabezpieczeń w połączeniu z dobrą organizacją pracy i doświadczeniem gwarantują Państwu zadowolenie oraz komfort psychiczny.

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy

Oferujemy usługi transportowe na terenie kraju samochodami ciężarowymi marki MAN o dop. masie całkowitej 12000kg, ładowności 6000kg (18 europalet) i objętości 43 m3. Samochody posiadają dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe oraz możliwość założenia plomb celnych.

Firma posiada stosowne zabezpieczenia chroniące przewożone ładunki. Pomimo tego, iż jesteśmy młodą firmą na rynku posiadamy doświadczenie w branży transportowej, wiemy, co znaczy pewność, zaufanie i bezpieczeństwo. Posiadamy ubezpieczenie gwarancyjne OCP z sumą ubezpieczeniową na każde zdarzenie 300.000 USD, rozszerzoną o zakres ubezpieczenia / ROZBÓJ, RABUNEK /. Naszymi partnerami są firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym. Swoje usługi świadczymy w dogodnych dla Państwa cenach, oferujemy stałą i stabilną współpracę, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania stawiane przez konkurencyjny rynek.

Kontakt do nas

Pozostajemy do Twojej dyspozycji:

kontakt@lexdraw.pl

tel: 797296268

41-500 Chorzów

ul. Cieszyńska 8

Formularz kontaktowy